Sony Ericsson Xperia Mini Pro - příslušenství

Jestli máš pocit, že Ti samotný telefon nestačí a budeš k němu ještě něco potřebovat, máš pravdu. Doporučuji Ti tady nejvhodnější příslušenství, abys svůj přístroj pečlivě ochránil před nežádoucími škrábanci a špínou, nebo si ho mohl dát jako vhodný doplněk při řízení automobilu. Navíc jsou všechny ceny porovnávány pomocí heureka.cz, takže nakoupíš chytře a levně!

Reproduktory Sony Ericsson MS-450

Ač jsou tyto reproduktory pomalu stejně „velké“ jako já, užiješ si s nimi muziku na plné obrázky. Čistý zvuk, kvalitní hlasitost a skvělé písničky – ideální kombinace pro zahradní party nebo na pláž.

Sony Ericsson MS-450 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sluchátka Sony Ericsson MH-500

Žádný na muzice založený fajnšmekr se neobejde bez pořádných sluchátek, aby mohl poslouchat své nejoblíbenější songy třeba v tramvaji, v metru, v autobuse nebo ve výtahu, aniž by rušil spolucestující. Sluchátka zajišťují maximální kvalitu, takže si muziku v Sony Ericsson Xperia Mini Pro opravdu užiješ.

Sony Ericsson MH-500 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Držák Brodit pasivní pro Sony Ericsson Xperia Mini Pro

Držák Brodit je na míru vytvořen pro mě, abych do něj parádně pasoval a zbytečně nevypadával. Můžeš si ho dát v autě téměř kamkoliv aniž by Ti bránil ve výhledu. Ideální pomocník nebo náhražka místo držáku pro GPS.

Držák Brodit pasivní Sony Ericsson Xperia mini pro lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Náhradní baterie pro Sony Ericsson Xperia Mini Pro

Jak jsem říkal, baterii bych snesl klidně i větší, nicméně pokud se mnou nebudeš drasticky zacházet, vydržím nabitý až tři dny. V opačném případě bych doporučil si dokoupit tuto vhodnou náhradní baterii, pro případ že se Ti znenadání vybiju a ty si budeš zrovna potřebovat nutně zavolat.

Baterie Sony Ericsson BST-38 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>