Sony Ericsson Xperia Mini Pro - moje výhody a nevýhody

Jsem kompaktní a skvělý telefon, bohužel však mám i já své nedostatky a mouchy, které by potřebovali doladit. V této sekci Ti několik z nich vyjmenuji, zbytek se bude probírat určitě na mém diskusním fóru, tak doufám, že také přidáš svojí troškou do mlýna. Díky za upřímnost, Tvůj Sony Ericsson Xperia Mini Pro. A pokud se mnou nejsi spokojený, poohlídni se po mých kamarádech (vypsal jsem je vpravo dole).

Výhody

android Mezi mé nesporné výhody patří kompaktní velikost, barevné provedení, kvalitní konstrukce, svižný běh díky 1 GHz procesoru a 512 MB RAM, potom celkem solidní 5 MPx fotoaparát s autofocusem, vychytaný operační systém Android 2.3 Gingerbread, příjemný a ostrý displej s technologií Sony Bravia, podpora Flash a HTML 5, přisvětlovací dioda a mechanické tlačítko fotoaparátu. Za to, co Ti nabízím, nejsem ani tak drahý, takže i to přičtu ke své výhodě. Pokud se Ti mé výhody líbí, napiš si to na Facebook a udělej mi tak pěknou reklamu. Děkuji Ti předem.

Nevýhody

minus Každá mince má dvě strany, nejinak tomu bude i s mými kvalitami. Někde prostě musím zaostávat, jinak by sis neměl na co stěžovat, a to by se Ti určitě nelíbilo. S čím u sebe nejsem spokojen? S kvalitou fotografií a videí, tlačítko Home bych mohl mít posazené trochu výš, neb takhle mě musíš držet hodně za spodek, potom mám baterii s kapacitou 1 200 mAh (snesl bych klidně vyšší), na dnešní dobu mám poměrně malý displej (ale jak jsem řekl, ocení ho hlavně dámy a teenageři). Zbytek mínusů a plusů nalezneš určitě na diskusním fóru, tak se tam běž na chvilku mrknout. Díky za Tvůj strávený čas a jsem s pozdravem Sony Ericsson Xperia Mini Pro.