Sony Ericsson Xperia Mini Pro - vybavení a funkce telefonu

Přehoupli jsme se na stránku s vybavením a funkcemi, které Ti mohu nabídnout. Nebudu Tě moc napínat a rovnou se vrhnu do představení mobilního telefonu Sony Ericsson Xperia Mini Pro. A pokud budeš mít nějaký dotaz, určitě se mi ozvi do diskusního fóra.

Smart Keyboard - psaní všemi deseti

xperia mini Smartphonů s výsuvnou klávesnicí bys mohl/a na dnešním trhu s chytrými mobilními telefony spočítat na prstech jedné ruky, já jsem však výjimkou potvrzující pravidlo, takže Ti nabídnu hned čtyřřadou kvalitní vystouplou klávesnici, na které můžou bez problémů psát i pánové s většími prsty. Konstrukce mé klávesnice je skvělá, nic nevrže, všechno pevně drží, stačí si to vyzkoušet. Sony Ericsson Xperia Mini Pro zjednodušuje psaní na mobilním telefonu - méně zmatků a méně chyb = větší spokojenost uživatelů.

Reality Display s technologií Mobile Bravia Engine

bravia mobile Cokoliv se mnou budeš provádět, tak budeš konat přes 3‘‘ TFT LCD displej s rozlišením 320 x 480 bodů a jemností 192 DPI. Displej mám kapacitní, takže dámy s dlouhými nehty, co jste zvyklé ovládat telefon pomocí nich, nejspíš máte po srandě. Díky výše uvedené technologii Mobile Bravia Engine dokážu zobrazit vyšší kontrast a ostřejší obraz, takže si pohled na mě užiješ opravdu do sytosti. Navíc disponuji sklíčkem odolným proti poškrábání, ale i tak na mě dávej pozor, protože bych se nerad ušpinil a rozbil. Neumím si automaticky nastavit jas, takže to budeš muset dělat za mě, abych se Ti rychle nevybíjel. Disponuji však proximity senzorem, který vypne displej při přiblížení telefonu k uchu, tím pádem budu šetřit baterii i při hovoru. No a díky akcelerometru se umím přetáčet ze strany na stranu, takže mě můžeš pozorovat třeba i vzhůru nohama.

Wi-Fi, Bluetooth, E-mail, FM Rádio…

xperia mini V dnešní pospíchající době není čas téměř na nic, takže využij plnohodnotného připojení k internetu pomocí Wi-Fi (nebo díky operátorovi a internetu v mobilu), nebo si přepošli s kamarádem důležité věci pomocí Bluetooth, nebo se přihlaš a vyřiď pracovní věci pomocí skvělého E-mailového klienta. Všechno bude probíhat sladěně a rychle, ať už díky skvělé klávesnici nebo rychlému 1 GHz procesoru. Sony Ericsson Xperia Mini Pro toho nabízí mnohem více, tak čti dál a nezapomeň se podívat do diskusního fóra.

Facebook + Type & Send a Sony Ericsson Xperia Mini Pro = ďábelská kombinace

xperia mini pro Pokud by sis chtěl/a Facebook nebo Twitter sebou brát nejraději do práce a do hospody, nic Ti už nebrání. Dokonce i Alba z Facebooku se Ti dostanou do obrázkové galerie v mobilním telefonu lusknutím prstu (obrazně řečeno). Nebo třeba, pokud máš oblíbenou písničku, stačí jedním klikem poslat „Like“ na Facebook, ať všichni Tvoji známí vědí, jaký žánr muziky se Ti líbí a který posloucháš. Vlastnost nazvaná příhodně Type & Send nabízí možnost zasílání zpráv, aktualizaci stavů, posílání e-mailů na jednom místě: přímo z plochy mobilního telefonu. Při prvním spuštění telefonu Sony Ericsson Xperia Mini Pro se stačí přihlásit k síti Facebook, čímž celý proces údivu započne. Už nikdy nepropásneš narozeniny a ostatní důležité svátky Tvých známých.

Android 2.3.3 Gingerbread s nadstavbou Timescape

android Jak jsem již uvedl, běžím na rychlém taktu 1 GHz a spolu s dostatečnou pamětí RAM o velikosti 512 MB si na mě užiješ ovládání pomocí operačního systému Android s grafickou nadstavbou Timescape plnými doušky. Interní paměť mám o velikosti 320 MB, v balení dostaneš navíc 2 GB kartu - celkem se do mě vleze až 32 GB volného prostoru, který můžeš libovolně zaplnit. Uživatelské prostředí poznáš už na domovské stránce, kde má každý z rohů definovanou funkci (zprávy, kontakty, hovory, muzika). Potom si všimni obrazovek, které jdou po sobě v menu obsahující typickou grafiku. Velká část uživatelů zbožňuje Androidovský operační systém, a já pevně věřím, že i ty budeš jedním ze spokojených zákazníků, kteří si třeba někdy mobilní telefon Sony Ericsson Xperia Mini Pro pořídí.

Android Market - strůjce veškerého štěstí a zábavy

android market Pokud se budeš nudit, nebo jen něco hledáš, nebo si chceš jen odpočinout, určitě využij služeb a nesčetných možností Android Marketu, který je součástí operačního systému Android, který běží na mobilním telefonu Sony Ericsson Xperia Mini Pro. V této aplikaci si můžete stáhnout naprosto všechno, od imitace holicího strojku až po imitaci pití sklenky piva. GPS, Youtube aplikaci, hry, vyzvánění, všemožné aplikace, schémata, tapety – prostě všechno, co Vás napadne. Ničeho se nebojte, systém funguje svižně a rychle, takže nečekejte žádné dlouhé prodlevy. Zvládnu spoustu aplikací najednou. Přísahám na to, že se Sony Ericsson Xperia Mini Pro jmenuji.

5 MPx fotoaparát a HD 720p video

hd ready Fotoaparát mám šikovně zapuštěn na zadní straně konstrukce, poskytuji 5 MPx o maximálním rozlišení 2 592 x 1 944 (samozřejmě si můžeš velikost rozlišení nastavit, jak je ctěná libost). Disponuji autofocusem a LED diodou (to pro případ, že bys se mnou šel v noci sám domů a bál se tmy). Potom mám k dispozici různé nastavení fotografování, od detekce smíchu, spuštění samospouště, fotografování dotykem a tak podobně. Díky možnosti natáčet v HD kvalitě nezapomeň natáčet všechno, co je ve Tvém životě důležité. A potom to díky mobilnímu telefonu Sony Ericsson Xperia Mini Pro ihned nahraj na web, abys o skvělé zážitky nikdy nepřišel.