Sony Ericsson Xperia Mini Pro - tapety - hry - videa

Jsem multimediální mobilní telefon, takže je více než jasné, že na mě budeš moci hrát různé hry, stahovat si zajímavé tapety, schémata, vyzvánění, písničky, a podobně. Abych Ti pomohl s naplněním mé velké paměti, kterou mám díky přiložené 2 GB kartě, ukážu Ti kde a jak stáhnout různé hry, tapety, videa a aplikace pro zjednodušení práce s telefonem. Pokud nebudeš něčemu rozumět nebo budeš chtít s něčím poradit, dej vědět do diskusního fóra mobilního telefonu Sony Ericsson Xperia Mini Pro.

Tapety

Každého čas od času omrzí stará zašedlá tapeta, kterou si na pozadí svého mobilního telefonu nainstaluje, převážná část uživatelů je dokonce líná si ji změnit. Díky neskutečným možnostem internetu nebo Android Marketu toho určitě využij a měň si tapetu klidně podle současné nálady. Navíc jsem našel skvělou stránku, kde jsou tapety 320x480 volně ke stažení – a není jich tam zrovna málo.

tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta

Navíc Ti nenápadně předávám i odkaz, kde jsou tapety 320x480 ke stažení zdarma. Určitě si mě zvelebíš podle svého gusta.

Hry

Vášniví hráči her jsou na každém kroku a já Ti můžu přislíbit, že pokud si mě pořídíš kvůli hrám, neprohloupíš. Díky úžasně rychlému procesoru, kvalitní grafice a dostatečně velké paměti RAM si užiješ každou hru do posledního levelu. Kde je můžeš sehnat? Třeba na Android Marketu, kde jsou navíc ohodnocení a zevrubně popsané, takže přesně víš, co si stahuješ. Nebo mrkni na moje diskusní fórum, určitě tam nějaké informace o hrách budou kolovat.

hry

Videa

Pokud sis myslel/a, že zde budou ke stažení různá videa, došlo k nedorozumění, nic takového tu nenabízím. Co Ti ale můžu poskytnout, je tato skvělá video recenze od kluků z mobilmania.cz, na které se Ti ukážu v celé své kráse. Konečně mě spatříš na vlastní oči, vidím na Tobě, že ses nemohl dočkat. Pokud Ti tady něco chybí, určitě se mi ozvi do precizně provedeného diskusního fóra, kde můžeš spolu s ostatními uživateli diskutovat. Navíc jsem si jist, že tam budou kolovat informace o tom, kde stáhnout super hry, aplikace, tapety a schémata.